fbpx

Genel

Mevcut ürününüzü daha yüksek bütçeli bir ürünle değiştirmek isterseniz
  • 24 ay içerisinde upgrade olur ise yıpranma payı düşülmemektedir.
  • Eğer 24 aydan sonra değişim talep edilir ise uzman ekibimiz tarafından ürününüze fiyat değerlemesi yapılacaktır.
Eski ürününüz tarafımızca adresinizden alınır, yeni ürününüz tarafımızca bırakılır. Eğer kargo ve ek teknik servis kullanılma durumu var ise sadece maliyetleri yansıtılır. Eğer ek servis veya kargoya ihtiyaç duyulmuyorsa ek bir bedel talep edilmemektedir.
Masaj Koltuklarımızı ve diğer masaj cihazlarını, Şubelerimizde ve Genel merkezimizde deneyebilirsiniz.
Satın alınan ürün, teslimat yapılacak adrese göre 2 iş günü içerisinde teslim edilir. Teslim edilecek adres İstanbul sınırları içerisindeyse aynı gün veya ertesi gün. İstanbul dışındaysa teslimat iline göre 2 iş günü içerisinde teslim edilir. Tek yapmanız gereken teslimat adresini açık bir şekilde tarafımıza iletmektir.  
Ürünlerimizi; 1 - Online satış bölümünden 2 - Mağazalarımızdan 3 - Telefonla bize ulaşarak sipariş edebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duymanız halinde; satış mühendislerimiz, 'öncelikle' size hangi ürünün daha uygun olduğunu açıklayacakdır.  
Teslimatta kapınızda, Mağazalarımızdan veya İnternet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.  
Satın almış olduğunuz ürünle ilgili para iadesi yapılamamaktadır ancak sahip olduğunuz ürünü diğer ürünlerimizle değiştirme imkanınız mevcuttur. Sahip olduğunuz ürünü daha düşük bedelli ürünlerle değiştirirken ödemiş olduğunuz bütçeyi dolduracak şekilde ek ürünler alarak değişim yapabilirsiniz. Eğer daha yüksek bütçeli bir ürünle değişim yapmak isterseniz upgrade prosedürümüzü inceleyebilirsiniz.    
Şehirlerarası Servis : Eğer Cellini teknik servis ekiplerinin yerleşik olmadığı bir ilde kullanıcımız iseniz:
  • Bize arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Profilo teknik servis ekipleri bizim yönlendirmemiz ile sizden randevu alarak arızanızı giderecektir. Cihaz, garanti kapsamında ise parça ve servis ücretsizdir.
  • Yedek parça ihtiyacı olması halinde parça tarafımızca gönderilecektir.
Eğer Cellini teknik servis ekiplerinin yerleşik olduğu illerde kullanıcımız iseniz.
  •  Bize arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Cellini Teknik Servis ekibi sizden randevu alarak arızanızı giderecektir. Cihaz garanti kapsamında ise servis ve parça ücretsizdir.
Uluslararası Servis :  Uluslararası servisimiz yedek parça ulaştırma şeklindedir. Arıza vermiş olan parça tespit edilir ve garanti kapsamında ise kargo bedeli de Cellini tarafından ödenerek kullanıcıya ulaştırılır. Eğer cihaz garati kapsamında değilse kargo ve parça bedeli talep edilir.
Garantinin geçerli olabilmesi için; 1 - Ürünün garanti süresi içerisinde bulunması. 2 - Darbeye, düşmeye, delinmeye ve aşınmaya maruz kalmamış olması. 3 - Yüksek gerilime maruz kalmamış olması. 4 - Su ile temas etmiş olmaması. yeterlidir.  
Cihaz ile ilgili arıza olduğunu düşünüyorsanız; Arıza kaydı oluşturmadan önce neleri kontrol etmelisiniz? 1 - Prizde elektrik olup olmadığını kontrol edin. 2 - Elektrik kablosunun takılı olup olmadığını kontrol ediniz. 3 - Ana Açma/Kapama anahtarının açık olduğunu kontrol ediniz. 4 - Kumanda üzerindeki açma tuşuna basınız. Kumandaya elektrik gelip gelmediğini kontrol ediniz. Kumanda takıp çıkartılan cinstense kablosunun takılı olup olmadığını kontrol ediniz. 5 - Kumandada elektrik varsa, otomattik masaj programlarından birisinin tuşuna basınız. Cihazda hareket yok ise bizlerle iletişime geçiniz.
Adınız - Güncel Adresiniz - Koltuk Modeli ve "arıza tanımını" iletmeniz yeterlidir.