fbpx

A05 Ayak Masaj Aleti

Ofis Ortamında A05 Ayak Masaj Aleti

A05 Ayak Masaj Aleti

Ayak masaj aleti ürün gamına yenisini ekledik.

Cellini A05 Ayak Masajı: Diğer ayak masaj cihazlarımızdan onu farklı kılan en önemli özelliği; Baldıra masaj yapan apartın açılıp kapana bilmesidir.

Geçen yıl ürettiğimiz A021 Ayak Masaj Aleti ‘nin performansından memnun olan müşteri bildirimleri ile yeni bir ürün tasarladık. Bu yıl A02 modelimizde olduğu gibi yeni ayak masaj cihazımıza da baldır masajını ekledik.

Ölçülerinin daha küçük, ağırlığının daha az olması için tasarımını zarif ve hafif aparatlarla gerçekleştirdik. Katlanıyor olması bakımından avantaj sağlayan A05 ile dilerseniz A021 ‘de olduğu gibi sadece ayak bölgesi masajından faydalanabilirsiniz.

Ayak masaj tekerlekleri daha etkili tarama yapan A05 Ayak Masaj Aleti; Refleksoloji terapinin tamamlayıcı etkisi olan baldır yoğurma imkanı ile öne çıkmaktadır.

Baldırlarınızı yukarı doğru şişen periyotlarla saran masaj yastıkları sayesinde, refleksoloji etkisi de artmıştır.

Aşağıdaki hareketli fotoğraflardan görebileceğiniz üzere, ayak altı / üstü ve arka bölgelerinde odaklandığımız noktalara temas eden mekanizmayı görebilirsiniz. Baskı ile şişen hava yastıkları; masaj programı dahilinde aktif olmaktadır.

ayak_masaj_tekerlekleri_on
Ayak taban bölgesi masaj tekerlekleri
ayak_masaj_tekerlekleri
Parmak ucundan topuklara masaj etkisi

 

ayak_hava_yastiklari
Ayak üst ve arka bölge masaj yastıkları

 

ayak_masaj_topuk
Ayak ortasına masaj etkisi

Ayak sağlığının ne kadar önemli olduğunun hepimiz farkındayız.. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarına danışarak, masaj programlarını düzenlediğimiz ürünlerimizde; sertlik ayarları her geçen gün daha dar aralıklarla ayarlanabilir olmuştur. Bu sayede, A05 ile daha geniş sertlik ayarı da mümkün olmuştur. Ayak masajının gücünü 3 kademe olmak üzere düzenledik.

Ayak Masajı ile Refleksoloji Terapisi

Üstünkörü bir sıkma/yoğurma ile refleksoloji etkisinin oluşmayacağını bilmelisiniz. Bunun için belli noktaların belli bası ile uyarılması gerekmektedir. Masaj programlarımızda özellikle dikkat ettiğimiz husus budur.

Tamamlayıcı Tıp uygulamarından biri olan refleksoloji terapisi; ancak düzenli ve periyodik olarak fayda sağlamaktadır. Düzenli ve periyodik refleksoloji terapisi; Artık kumanda panelinin üzerindeki başlat düğmesinde.

Ayaklarda Yanma: Şeker Hastalığının Rahsızlık Veren Dışa Vurumu

Maalesef şeker hastalığının belirgin dışa vurumlarından biri olan ayak yanmaları da hayatımızın bir gerçeği. Özellikle yaş ilerledikçe, gece saatleri ortaya çıkan ayak yanmaları rahasızlığını ‘şeker hastası olup – yaşayanlar’ bilecektir.
Düzenli ayak masajı ile bu rahasızlığın giderildiğini, yıllar önce ayak yanmasına çare olarak ayak masaj aleti arayan müşteri adaylarımızdan duyduk.. (1990 ‘lı yılların sonlarına doğru) bu konuda araştırma yaparak, uygulamanın gerçekten ayak yanmalarına iyi geldiğini teyid ettik. Benzer şikayetler ile yüzleşen müşterilerimize zaman içinde geri dönüp, ayak yanmaları konusundaki şikayetlerinin son durumları sorduk.. Olumlu geri bildirimleri duyduktan sonra, ayak masajının; ayak yanmalarına iyi geldiğini ‘fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarının’ söylemi ile; kan dolaşımına olumlu etki ve refleksoloji terapi etkisinin katkıları olduğunu, yetkili ağızlardan da öğrendik.

23 yıldır; Düzenli ayak masajının insanı rahatlatan ve sağlığına kavuşturan/koruyan önemli bir terapi olduğunu paylaşıyoruz.

Masaj Kumanda Paneli

Ayak Masaj Aletinin üzerinde bulunan çift taraflı kumanda paneli sayesinde, baldır aparatı kapalıyken de panele rahatça ulaşabilmektesiniz. Şık görünümü ile de öne çıkan A05 ‘i ister evinizde isterseniz ofis masanızın altında bulundurarak düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Uzakdoğulu mühendislerin ‘yine kendi kültürleri’ ile öne çıkarılan refleksoloji konusunda ne kadar uzman olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bu çerçevede uzak doğuda ürettiğimiz cihazlarımıza güvenebilirsiniz. Ürünlerimizin her zaman arkasındayız, birinci elden tasarımcısı olduğumuz kendi modellerimizin ve diğer ithal ürünlerimizin yedek parça taahhütlerinin de eksiksiz sağlandığından kuşkunuz olmasın.

Ürünümüzü online mağazamızdan hemen sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz Türkiyenin her yerine, kapıda ödeme seçeceğimiz bulunmaktadır.

Sağlıklı, konforlu ve mutlu günler dileklerimizle.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir