fbpx

Yeni Ayak Masaj Aleti (A06)

a06_ayakmasajaleti4

Yeni Ayak Masaj Aleti (A06)

Ayak masaj aleti ürün gamına yenisini ekledik.

Bir önceki sürüm ayak masaj aletimize yeni bir özellik eklemek suretiyle, ayak masaj cihazlarındaki benzersiz etkileri geliştirmeye devam ediyoruz. Daha iyi refleksoloji etkisi için masaj tekerleklerini ve masaj minderlerinin kapasitelerini yükselttik.

Termo terapi adı ile andığımız yeni özelliğe; Infrared Isı mekanizması eklemek suretiyle ulaştık.. Bu sayede, deri altındaki kaslara daha etkin nüfuz eden masaj performansına kavuştuk.

A06 cihazımızı diğer ürünlerden farklı kılan yegane özellik ise; baldır bölgesinin arka ucuna eklediğimiz masaj tekerlekleri oldu. Böylece, yan taraflardan ısı ve baskı saylayan masaj minderlerinin rahatlatıcı etkisine, baldır arkasına etkili masaj yapabilen tekerlek etkisi ekledik.

Çok memnun kalacağınız bu ürünü denemeniz için, sizleri Cellini mağazalarına bekliyoruz.

A06 Ayak Masaj Aletini hemen sipariş verebilirsiniz, ücretsiz kargo avantajı ile İstanbul için aynı gün, tüm Türkiye çapında teslimat servisimiz bulunmaktadır.

Sağlıklı ayaklar, sağlıklı iş koşulları ve çalışma performansı yaratır..

Önceki yazılarımızdan; düzenli ayak masajının şeker hastalığı sebebiyle oluşan yanma rahatsızlığına çözüm olduğunu okuyabilir, ürünlerin yorum ve müşteri görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Cellini A06 Ayak Masaj Aleti

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir