fbpx

Masaj Koltuğu Teknolojisi

Masaj Koltuğu Teknolojisi 2D 3D Rollers

Masaj Koltuğu Teknolojisi

Masaj koltuklarında 3D 4D teknikleriyle, vücudumuzdaki bölgesel kıvrımları algılayıp, iç mekanizmalarda bulunan masaj tekerleklerinin uzaklığını ve hassasiyetini ayarlayabilen programlar mecvuttur. Hassas algılama yeteneği sayesinde kişiye omurga eğimlerine göre kapsamlı masaj uygulanabilmektedir.

Ayak tabanlarından başlayıp, parmaklarınızın ucundaki masajın etkisini hissedebileceğiniz masaj koltuğu teknolojisi ile ürünlerimizin yeteneklerini bizzat denemelisiniz. Sırtınızdaki tüm bölgeyi saran, omuzlarınıza kadar uzanan mekanizmaları ile kollarınız ve elleriniz de masajdan mahrum kalmayacaktır. Hatta birbiri ile senkronize çalışan masaj programı dahilinde ayaklarınızdaki masajın etkisini hissederken, aynı anda sırt ve boyun masajı ile huzurun içinde kaybolacaksınız. Hangi bölgesel rahatlamaya duyacağınız memnuniyet ve hazzı tercih etmek ruhunuza kalmış…

2D ve 3D olarak bilinen bu teknikle, vücudumuzdaki bölgesel kıvrımları algılayıp, iç mekanizmalarda bulunan masaj tekerleğinin seviye ve uzaklığını ayarlayabilen programlar mecvuttur. Bu hassas algılama yeteneği ile kişiye özel boy ve omurga eğimlerine göre masaj uygulanabilmektedir.

Kalabalık bir Ailenin kullanımını dikkate alacak olursak, günde 100 dakikalık bir çalışma ile Ayda 3 Liralık bir elektrik tüketimi söz konusudur.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir